ODS na Žďársku vede i nadále starosta Velkého Meziříčí Radovan Necid

18. 10. 2015 11:35

Předsedou oblastní organizace ODS Žďár nad Sázavou je na příští dva roky opět velkomeziříčský starosta Radovan Necid. Na pondělním oblastním sněmu strany o tom v tajné volbě rozhodlo 34 ze 37 delegátů z oblastního sdružení Žďár nad Sázavou.

ODS na Žďársku vede i nadále starosta Velkého Meziříčí Radovan Necid
Foto: ODS
Popisek: ODS
reklama

"Za náš nejdůležitější úkol považuji přípravu kvalitní kandidátky a důstojnou volební kampaň pro krajské volby 2016," řekl ve volebním projevu straníkům Radovan Necid.

Místopředsedy oblastního sdružení byli zvoleni ortoped, krajský zastupitel a radní města ze Žďáru nad Sázavou Radek Černý a historik a politolog z Nového Města na Moravě Miroslav Skalník.

Budu pokračovat v úsilí, aby se ODS stala atraktivní platformou seriosní pravicové politiky, která nabídne příležitost slušným a pracovitým, hlavně mladým lidem se zájmem o veřejné dění.“ prohlásil v průběhu sněmu Radek Černý. "Věřím, že se nám podaří pomoci návratu ODS do pozice nejsilnější pravicové strany. Bude nás to stát spoustu práce i času, ale náš region i celá země konzervativně-liberální stranu hájící slušné a pracovité lidi potřebuje." naplánoval budoucnost nový místopředseda Miroslav Skalník.

Oblastní (okresní) sdružení ODS na Žďársku má dnes 11 místních sdružení. Sdružení vede předseda, dva místopředsedové a dalších šest členů oblastní rady.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministryně Maláčová: Opravdu je možné, že se tady za dva za tři týdny opět uvidíme

22:29 Ministryně Maláčová: Opravdu je možné, že se tady za dva za tři týdny opět uvidíme

Projev na 19. schůzi Senátu 9. dubna 2019 k návrhu zákona o některých úpravách v oblasti dávek státn…