Oberreiter (SPO): Blanka - Politici i Metrostav Pražanům lhali, termín neplatí

26.11.2014 11:21 | Zprávy
autor: SPO

Neuvěřitelná neschopnost Bémova, Svobodova i Hudečkova vedení hlavního města má svoje pokračování.

Oberreiter (SPO): Blanka - Politici i Metrostav Pražanům lhali, termín neplatí
Foto: spoz.cz
Popisek: SPO

Prosincový termín otevření tunelového komplexu Blanka s konečnou platností padl (jak jsme správně očekávali) a jako nový "konečný" termín byl určen přelom března a dubna roku 2015.

"To už opravdu nemůže překvapit," poznamenal k tomu zastupující předseda pražské organizace SPO Jiří Oberreiter. Podle jeho slov se tak prokázala nekompetentnost ODS, TOP 09 a také ČSSD při vedení Prahy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás lidi volili?

Sám tvrdíte, že proto, že chtěli změnu. Ale myslíte, že chtěli sledovat, jak hlavní, co se řeší je Turek a jeho nominace na ministra? Proč proboha místo něj nenavrhnete někoho jiného? Kandidoval do sněmovny, chtěl být tedy poslanec, což je, tak o co tu běží? O blaho lidí určitě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Teleky (KDU-ČSL): Vláda vystavuje stopku schváleným diplomatům

22:14 Teleky (KDU-ČSL): Vláda vystavuje stopku schváleným diplomatům

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k české diplomacii.