Oberreiter (SPOZ): Seminář v Poslanecké sněmovně PČR - Evropa a svět 2030, prognózy vývoje

26.01.2024 11:02 | Komentář
autor: PV

Seminář pod záštitou poslanců MUDr. Vladimíra Zlínského a Ing. Marie Pošarové se zabýval nejrůznějšími aspekty vývoje do r. 2030 a i dále. Jednalo se o digitalizaci, biotechnologii, makroekonomii, energetiku atd. Špičkoví odborníci ve svých oborech z

Oberreiter (SPOZ): Seminář v Poslanecké sněmovně PČR - Evropa a svět 2030, prognózy vývoje
Foto: hns
Popisek: Jiří Oberreiter v půlnočním rozhovoru

Článek byl převzat z Profilu Ing. Jiří Oberreiter - Seminář v Poslanecké sněmovně PČR - Evropa a svět 2030, prognózy vývoje

Evropa a svět 2030.

Další z velmi úspěšných a zajímavých seminářů se pod záštitou SPD, poslanců MUDr. Vladimíra Zlínského a Ing. Marie Pošarové, uskutečnil ve středu 24. ledna 2024 v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR.

Hlavní téma Evropa a svět 2030 s podtématem „ Prognózy vývoje v Evropě a ve světě do roku 2030 a vliv na prosperitu České republiky“ je opravdu záběr pro široké spektrum názorů z mnoha vědeckých oborů, od energetiky přes digitalizaci, biotechnologii až po makroekonomický rozvoj země.

To byl právě důvod pro pozvání špičkových odborníků, kteří v rámci vymezeného časového prostoru poukázali na nejdůležitější faktory současnosti i budoucnosti pro naplnění požadovaných předpokladů pro příští národohospodářský i společenský rozvoj.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Supervelmoc

Myslíte, že dnes ještě existuje supervelmoc? Považujete za supervelmoc Rusko nebo Čínu? A kdo je podle vás nyní nejsilnějším hráčem na světě a proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku

15:29 Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku

Dnem vítězství je 9. květen. Svoboda přišla až toho rána. Do Prahy a nejen sem. Přinesla nám ji Rudá…