Oblastní rada ODS Hradec Králové rezignovala

22.10.2014 20:15 | Zprávy
autor: ODS

Oblastní rada ODS v Hradci Králové vyhodnotila politickou situaci

Oblastní rada ODS Hradec Králové rezignovala
Foto: red
Popisek: Logo ODS

V sídle hradecké ODS na svém mimořádném jednání zasedala Oblastní rada ODS Hradec Králové, aby po proběhlých volbách vyhodnotila politickou situaci. Vzhledem k tomu, že se nepodařilo se ctí obstát v proběhnuvších senátních a komunálních volbách, a také v jarních volbách do Evropského parlamentu, rozhodla oblastní rada jednomyslně o své rezignaci. Zároveň byl vypsán lednový termín Oblastního sněmu, který by měl zvolit vedení nové. Termín byl zvolen s ohledem na řádnou přípravu a projednání nových kandidátů na členy rady v jednotlivých místních sdruženích. Tři zvolení zastupitelé města, všichni zkušení politici, by měli pokračovat v podpoře projektů, které byly i součástí volebního programu ODS. Vedení hradecké ODS děkuje všem, kteří ještě neztratili důvěru v kandidáty této strany, v její politiku a program a svým hlasem podpořili kandidáty zejména v podzimní volební sérii. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

22:33 Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…