Okamura (SPD): 60 agresivních Afričanů ohrožovalo plavčíka

30. 7. 2019 12:18

Komentář na facebookovém profilu k dalšímu incidentu v Německu.

Okamura (SPD): 60 agresivních Afričanů ohrožovalo plavčíka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura
reklama

Máme tady další šílené důsledky masové imigrace a multikulturalismu v Německu, za které můžeme „poděkovat“ Mutti Merkel a sluníčkářským novinářům a aktivistům z neziskovek. Agresivní imigranti afrického a arabského původu začínají okupovat místní koupaliště a chovají se agresivně vůči ostatním návštěvníkům i zaměstnancům zařízení. Několikrát už musela zasahovat policie. Hnutí SPD masovou imigraci odmítá a předložilo už i návrhy zákonů na zákaz nenávistné islámské ideologie a zákaz islámského zahalování, což nám bohužel Babišova vláda a další strany ve sněmovně blokují.

Spiegel Online informoval, že německá policie musela řešit v pátek další velký incident u bazénu, tentokráte na koupališti Rheinbad v Düsseldorfu, hlavním městě Severního Porýní-Westfálska. Asi 60 agresivních Afričanů se tam dostalo do sporu s návštěvníky a plavčíkem kvůli tomu, že zabírali příliš prostoru u tobogánu a také v prostoru na potápění. Poté, co skupina mladíků ohrožovala plavčíka, byli na pomoc povoláni policisté. Je to jen poslední podobný incident s migranty v německých bazénech. Od neděle musejí mít všichni návštěvníci pro vstup na koupaliště Rheinbad občanský průkaz či cestovní pas.

Přivolaní policisté, kterých přijelo 20, v pátek nechali koupaliště zcela vyklidit, k čemuž přistoupili už potřetí za poslední zhruba čtyři týdny. Mladí muži „s migrantským pozadím“ se chovali na stejném koupališti agresivně již předchozí víkend. Podle jejich jazyka a vzhledu se policisté usuzovali, že se jedná nejspíš o muže severoafrického či arabského původu, řekl minulý týden policejní mluvčí. Tehdy došlo k nebezpečné situaci, když otce jedné z rodin obklopil dav asi 400 (!!) těchto lidí. Rodinu musela následně z koupaliště zachránit policie.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

V poslední době dochází stále častěji k útokům v německých venkovních bazénech. Předseda Svazu německých plaveckých bazénů Peter Harzheim varuje před rostoucí agresivitou. „Nálada ve venkovních bazénech je stále agresivnější,“ řekl již dříve předseda svazu německých provozovatelů plaveckých bazénů Peter Harzheim v Rheinische Post. Každý rok se zhoršuje. Je to děsivý vývoj."

Kolik znásilněných a zavražděných dívek, kolik napadených a zabitých Evropanů tu ještě musí být, aby se politici probrali a začali bránit Evropu před imigrantskou invazí a nenávistí islámu? Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

Hnutí SPD předložilo už i návrhy zákonů na zákaz nenávistné islámské ideologie a zákaz islámského zahalování, což nám bohužel Babišova vláda a další strany ve sněmovně blokují. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek. Podpořte nás prosím.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Nový jaderný zdroj je nezbytný kvůli zajištění energetické soběstačnosti ČR

9:10 Premiér Babiš: Nový jaderný zdroj je nezbytný kvůli zajištění energetické soběstačnosti ČR

Členové Stálého výboru pro výstavbu nových jaderných zdrojů v ČR (SVVNJZ) byli informováni, jak v n…