Okamura (SPD): Makat ne, ale přídavky a parazitování ano!

22.03.2016 4:29

Makat NE, ale přídavky a parazitování ANO! Tomu se už říká výsměch jako hrom! Další neuvěřitelná věc – islámští imigranti místo českých rodin s dětmi. Vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL bude letos na našem území investovat 1,1 miliardy korun na rozšiřování některých zařízení pro imigranty ze severní Afriky a z arabských zemí, které se vláda rozhodla NATRVALO přijmout - počítá se zvýšením kapacity o zhruba 1200 míst.

Okamura (SPD): Makat ne, ale přídavky a parazitování ano!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Takže jeden imigrant bude republiku, tedy nás všechny, stát ročně necelý milion korun. A to vše jen proto, že Sobotkova vláda servilně a bez odporu kývla na kvóty EU. Zcela proti vůli našich občanů a na úkor sociálního zabezpečení pro naše potřebné občany.

Do této částky však nejsou zařazeny další náklady na integraci migrantů ani externí škody plynoucí například ze zvýšené kriminality. Jeden migrant tak vyjde nepochybně na víc než jeden milion korun ročně.

Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) navrhuje úplné odmítnutí kvót a zároveň prosazujeme, abychom miliardovou investici na migranty použili jinak, třeba tak, že bychom podpořili naše bezúhonné a pracující rodiny s dětmi a vyvolali další nárůst porodnosti.

Děsí nás kolaps důchodového systému, jelikož nám chybí občané v produktivním věku. Zatímco podporou ekonomické migrace situaci jen zhoršíme, tak podporou našich rodin s dětmi naopak máme šanci do budoucna problémy vyřešit.

Cílem státní politiky však nesmí být podpora jakýchkoliv rodin, jako je tomu za současné vlády. Stát musí v zájmu všech občanů této země (jelikož chybí peníze na financování státního rozpočtu) cíleně podporovat ty rodiny s dětmi, které jsou přínosem společnosti, to znamená ty, kde rodiče řádně pracují a zároveň nepáchají trestnou činnost. To znamená ty rodiny, které dávají naději, že i jejich děti budou pro naši zemi přínosem. Výjimkou jsou samozřejmě naši zdravotně postižení spoluobčané, o ty se musí stát umět důstojně postarat.

Pakliže bude SPD po příštích volbách ve vládě, ukončíme dnešní stav, kdy celoživotně notoricky nepracující nepřizpůsobivé skupiny zdravých obyvatel, kteří parazitují na současném systému, mají bezpracně vyšší příjmy než řádné pracující rodiny. Tato nespravedlivá disproporce musí skončit.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Peksa (Piráti): Český premiér nás okrádá o budoucnost. Zastavení dotací je reálná hrozba

22:13 Peksa (Piráti): Český premiér nás okrádá o budoucnost. Zastavení dotací je reálná hrozba

Kvůli Andreji Babišovi hrozí České republice zastavení veškerých evropských dotací.