Okamura (SPD): Musíme obnovit naši soběstačnost a nezávislost

17.05.2020 15:52 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k restartu ekonomiky

Okamura (SPD): Musíme obnovit naši soběstačnost a nezávislost
Foto: repro Youtube, BR
Popisek: Tomio Okamura

Hnutí SPD má jasnou strategii a podává konkrétní návrhy, jak obnovit ekonomický život České republiky – musíme obnovit naši soběstačnost a nezávislost. Česká národní banka čeká propad české ekonomiky o 8 % a je evidentní, že na předkrizovou úroveň se nedostaneme ani v příštím roce. Navíc může přijít druhá vlna koronaviru.

Hnutí SPD v této souvislosti navrhuje programové celkové koncepční změny hospodářské politiky státu a větší orientaci na světové trhy i mimo státy EU, abychom diverzifikovali náš zahraniční obchod a nebyli závislí jen na jednom obchodním partnerovi. Prosazujeme protekci pro české firmy při zadávání veřejných zakázek, obnovu potravinové bezpečnosti České republiky a odmítáme klimatický diktát EU, který nás má stát stovky miliard.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Souhlasíte s vaším ministrem?

Myslím teď s jeho tvrzením, že Německo výrazně přispívá k bezpečnosti Evropy. Není to spíš naopak? Vždyť právě Německo jsem přeci zve muslimské migranty. Já nevím, ale dost často mi přijde, že váš ministr tvrdí úplně něco jiného než vy. Jak to chápat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministryně Mrázová: Přestaňte úředníky zastrašovat

16:21 Ministryně Mrázová: Přestaňte úředníky zastrašovat

Projev na 22. schůzi Poslanecké sněmovny dne 11. června 2026 k ochraně před placením rizikových dota…