Okamura (SPD): Nedopusťme, aby politická korektnost a multikulturalismus ovládly i ČR

13. 1. 2019 20:21

Komentář na facebookovém profilu k jednání muslimského starosty Londýna

Okamura (SPD): Nedopusťme, aby politická korektnost a multikulturalismus ovládly i ČR
Foto: JK
Popisek: Tomio Okamura

Když se stal před téměř třemi lety Sadiq Khan prvním muslimským starostou Londýna, sluníčkáři z celé Evropy jásali. Před nějakou dobou byla v britských médiích zveřejněna zpráva, která v souvislosti s působením Khana příliš optimismu nevzbuzuje. Ba co víc, jednání muslimského starosty je přímo absurdní a neuvěřitelné. Podle respektovaného deníku The Independent se starostovi nelíbí, že policejní databáze britské metropole zahrnuje zejména kriminálníky s tmavou barvou pleti.

Konkrétně se jedná o policejní databázi, kde jsou uložena data členů gangů. Celých 80 procent z nich má dle informací The Independent tmavší barvu pleti. Podle muslimského starosty není databáze dostatečně vyvážená a požaduje nápravu.

Ne, to opravdu není žertovná skeč od populární britské komediální skupiny Monty Pythonův Létající Cirkus. ale tvrdá realita. Je otázka, jak si Khan nápravu stávajícího stavu představuje. Budou muset policisté členům gangů v nějakém grafickém programu zesvětlovat pleť? Nebo snad budou policisté do databáze vkládat fotografie nevinných obyvatel Londýna s bílou barvou pleti?

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Požadavky muslimského starosty jsou na jednu straně směšné, ale zároveň velmi nebezpečné. Už takto se policisté obávají vyšetřovat případy, kdy pocházejí podezřelí z etnické či náboženské menšiny. Všichni ještě máme v živé paměti případ z britského Rotherhamu, kde bylo za několik let znásilněno asi 1400 mladých a většinou „bílých“ dívek. Úřady nekonaly, protože se obávaly obvinění z rasismu. Raději tedy četná podezření ignorovaly a nechaly trpět další stovky nevinných dívek.

Nedopusťme, aby ideologie politické korektnosti a multikulturalismu ovládly také Českou republiku a stávalo se u nás jednou něco podobného.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ODS: Příběhy disidentů a osobností listopadu ‘89 dokládají, jak cenná je svoboda

18:48 ODS: Příběhy disidentů a osobností listopadu ‘89 dokládají, jak cenná je svoboda

Na 30. výročí 17. listopadu předseda ODS Petr Fiala tradičně poobědval s bývalými disidenty a lidmi …