Okamura (SPD): Není žádnou frází, že svoji zem a svoji kulturu musíme dnes chránit

01.01.2021 17:13

Komentář na facebookovém profilu k novému roku

Okamura (SPD): Není žádnou frází, že svoji zem a svoji kulturu musíme dnes chránit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura
reklama

Hnutí SPD přeje všem občanům naší země hodně zdraví, spokojenosti a štěstí do nového roku 2021. Nesmíme být lhostejní k osudu naší země, která je domovem našeho národa. Není žádnou frází, že svoji zem a svoji kulturu musíme dnes chránit. Musíme trvat na našich právech a žádat, aby svoboda byla především prostředkem k dosažení vymahatelné spravedlnosti pro každého občana. Jsme přesvědčeni, že jednou ze zásadních investicí musí být podpora pracujících rodin s dětmi. Neexistuje jiná záruka budoucnosti země a národa než děti z českých, moravských a slezských rodin, kde práce je považována za poctivý způsob existence. Rodina musí být v našem národě na prvním místě.

Jako jediná politická síla v České republice se hlásíme ke skutečné protekci a podpoře pro české firmy, podnikatele a zaměstnance. Musí skončit stav, kdy stovky miliardy zisků vyvádí z naší země nadnárodní společnosti. Rok 2021 bude rokem významných změn. Brexitem začíná faktický krach současné neomarxistické EU. Rozpadá se unipolární svět a Česká republika bude muset odvážně hájit své zájmy.

Hnutí SPD jasně říká „Česká republika na prvním místě“. I v roce 2021 bude hnutí SPD pokračovat v rozhodném odporu proti migrační politice a diktátu EU. Jsme jediní, kdo se nebojí označit islamizaci Evropy za zásadní bezpečnostní riziko pro naši zem. Budeme nadále prosazovat přímou demokracii, neboť svoboda a demokracie musí sloužit lidem, a ne elitám.

Ani rok 2021 nebude snadný pro náš stát, a právě proto si najděme hodně času pro naše rodiny a kamarády. Buďme dobrými sousedy a pomáhejme si. Držme pohromadě, přátelé, a zvládneme vše.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Kuba: Všechny zúčastněné jsem si poslechl a společně to zkusíme napravit

10:28 Hejtman Kuba: Všechny zúčastněné jsem si poslechl a společně to zkusíme napravit

Hejtman Martin Kuba řeší napjatou personální situaci v táborské nemocnici.