Okamura (SPD): Opravdoví extremisté křičí „Chyťte extremisty“

09.12.2018 6:34 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu ke zprávě o extremismu, kterou vypracovalo ministerstvo vnitra

Okamura (SPD): Opravdoví extremisté křičí „Chyťte extremisty“
Foto: JK
Popisek: Tomio Okamura

„Hnutí SPD není z pohledu definice ministerstva vnitra extremistickým subjektem. Vybírá si prý ale podobná témata jako pravicoví extremisté a nezřídka k nim zaujímá i podobné názory,“ píše se ve zprávě o extremismu, kterou vypracovalo ministerstvo vnitra, které vede ČSSD.

Tvrzení zprávy, kterou na ministerstvu vypracovali probruselští aktivisté, že prý sdílíme témata extremistů, je naprosto nepřijatelné. Pravda je totiž naprosto opačná. SPD naopak vystupuje ostře proti extremismu a hájí demokratické principy ústavního státu i občanské svobody.

A já se ptám? Je snad SPD extremistická kvůli tomu, že varuje před islámským extremismem a islámským antisemitismem?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Malý: Stala se z demokratické strany Trikolora sekta?

22:14 Malý: Stala se z demokratické strany Trikolora sekta?

Od okamžiku, kdy Trikoloru po odchodu Václava Klause mladšího převzali „sourozenci (jak si říkají) M…