Okamura (SPD): Piráti vypadají jako narkomanská lobby

10.02.2024 8:05 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Pirátům a HHC.

Okamura (SPD): Piráti vypadají jako narkomanská lobby
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Tak to se mají Piráti fakt čím chlubit... Vypadají jako narkomanská lobby.  Jak informoval Český rozhlas, otravy látkou, která je derivátem hlavní účinné látky v marihuaně, se v poslední době vyskytly vedle Karlovarského i v dalších krajích. Podle mluvčí Karlovarské krajské nemocnice Markéty Singerové se intoxikace volně prodejným HHC objevují spíše jako hromadné otravy.

Případy lidí přiotrávených HHC v poslední době zaznamenaly zdravotnické záchranné služby také v dalších krajích. V Ústeckém kraji vyjížděli záchranáři například 1. února v Chomutově k dvěma takovým otravám, do nemocnice převezli v obou případech lidi starší 20 let. Také v Pardubickém kraji zaznamenali letos několik případů intoxikace HHC, podle mluvčí krajské záchranné služby Aleny Kisialy zdravotníci kanabinoid zjistili u dospívající mládeže.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Proč jste se vzdal Agrofertu?

Budoval jste ho snad půlku vašeho života a teď se ho vzdáte, kvůli možným čtyřem rokům, které ani nejsou jisté, abyste byl premiér? Stojí vám to za to? A co budete dělat za 4 roky? Plánujete být dál v politice?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Němcová (SPD): Ukládejte bankovky do zdí, zvyšuje to hodnotu nemovitosti. Geniální

22:31 Němcová (SPD): Ukládejte bankovky do zdí, zvyšuje to hodnotu nemovitosti. Geniální

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kauze exředitele Správy železnic, u kterého polici…