Okamura (SPD): Potřebujete ještě nějaký důkaz o zrůdnosti masové imigrace?

29.04.2019 12:33

Komentář na facebookovém profilu k tématu migrace a voleb do EP

Okamura (SPD): Potřebujete ještě nějaký důkaz o zrůdnosti masové imigrace?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura
reklama

Potřebujete ještě nějaký důkaz o zrůdnosti masové imigrace a nesmyslnosti multikulturalismu? Mladík z Nigeru, který přišel do německého města Burg v březnu 2017, spáchal za necelé dva roky 100 prohřešků proti zákonu. Až na třetí pokus se ho německým úřadům povede deportovat, uvedl server německého deníku Volksstimme... Dvacetiletý Nigerec se měl dopustit mimo jiné například krádeží, ublížení na zdraví, urážek nebo vandalismu. Podle Volksstimme také v obchodech ve městě Burg často bezdůvodně demoloval police nebo ničil zboží.

Prý se ale nejedná o první pokus dostat tohoto nigerského nepřizpůsobivého migranta ze země. Po jeho příchodu do Německa v roce 2017 mu totiž úřady zamítly žádost o azyl a nařídily jeho deportaci. Ta měla proběhnout v dubnu 2018, ale mladík nebyl k nalezení. O měsíc později už prý sice seděl v letadle, ale pilot kvůli chování migranta na palubě odmítl vzlétnout…

Hnutí SPD naprosto odmítá masovou a ilegální imigraci. Pokud nechcete, aby v České republice byli no-go zóny, imigrantská ghetta a nepřizpůsobiví přistěhovalci, volte prosím ve volbách do Evropského parlamentu 24. a 25. května hnutí SPD. Společně s našimi vlasteneckými spojenci otřeseme Bruselem!

Společně s dalšími vlasteneckými a antiislamistickýmu stranami máme šanci ubránit Evropu, když nás podpoříte. Náš kolega a italský ministr vnitra Matteo Salvini již ukázal, jak umí zatočit s nelegálními imigranty, nelegální imigraci do Itálie prakticky zastavil. Stejně tak rakouští Svobodní zakazují propagaci politického islámu a zavírají nenávistné mešity. Nejsme v tom sami a máme silné spojence! Pokud nechcete, aby Vám vládli Merkelová, Juncker a Soros, přijďte k REFERENDU o EU 24. a 25. května!

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hlaváček: Na pozemcích u plánovaných stanic metra D se bude moci stavět

22:02 Hlaváček: Na pozemcích u plánovaných stanic metra D se bude moci stavět

Rada hl. m. Prahy dnes rozhodla o zrušení stavební uzávěry na pozemcích, kudy povede linka metra D. …