A za tímto svým názorem pevně stojím. Co si o tom myslíte Vy, a napište mi do prosím komentářů. Souhlasíte se mnou nebo s těmi, co na mne podali trestní oznámení? Za poslední rok je to už asi desáté trestní oznámení, co na mne Romové podali za moe názory.
Trestní oznámení obskurních a nenávistných protibělošských spolků jako je Romea mě opravdu nijak nevzrušují. Fakta jsou jasná - roste počet ghett a nepřizpůsobivých, přičemž drtivá většina z nich jsou Romové. Stejně tak je jasný fakt, že značná část vězňů v České republice jsou romského původu. A stejně tak je zcela jasné, že při současné strmé křivce růstu porodnosti nepřizpůsobivého obyvatelstva nebude mít brzy ekonomicky aktivní obyvatelstvo České republiky sílu utáhnout finančně republiku. A proto jasně říkám, že strmý růst porodnosti romské populace za současného stavu je podle mého názoru spolu s problémem imigrantů jedním ze dvou největších bezpečnostních rizik pro budoucnost České republiky. Tento problém zmiňuje ve své zprávě i česká tajná služba (BIS).
Řešením není tvářit se jako že se nic neděje - řešením je analyzovat příčiny, následně příčiny vymýtit a minimalizovat negativní jevy. V praxi to znamená dát práci každému Romovi - ne peníze a dávky, ale práci. S tím, že bez práce nebudou dávky. V každém městě a vesnici každý kolem sebe najde spoustu věcí, které je třeba opravit, udržovat, uklidit nebo vybudovat. Každé romské dítě musí povinně do školky a už od předškolního věku se naučit dobře česky a evropské sociální a kulturní návyky. Za neomluvené hodiny v rámci školní docházky dětí musí přijít trest pro rodiče formou odebrání dávek.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV