Okamura (SPD): Vyzývám vládu, aby neprodleně přijala opatření proti islamizaci

15.11.2015 17:57 | Zprávy

Vyzývám vládu, aby neprodleně přijala přísná opatření proti islamizaci v České republice, které navrhuje naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), a které vláda vytrvale odmítá.

Okamura (SPD): Vyzývám vládu, aby neprodleně přijala opatření proti islamizaci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Je nutné:

1. Definovat islám de iure jako ideologii neslučitelnou s demokracií

2. Zrušit registraci islámu jako církve či náboženství a i do budoucna zabránit registraci islámu v ČR

3. Nepovolit stavbu či provoz mešit, modliteben, madras či „islámských kulturních center“ a stávající zrušit

4. Důsledně sledovat finance plynoucí islámským spolkům na území naší republiky a důsledně zabavovat všechny prostředky z nejasných zdrojů (např. dar od velvyslanectví Saudské Arábie)

5. Důsledně sledovat všechny imámy a muftí nalézající se na území ČR a jejich činnost

6. Zavést NULOVOU TOLERANCI NEZÁKONNÉ IMIGRACE a zároveň tvrdě trestně stíhat nelegální překročení hranice ČR a nelegální pobyt na území ČR

7. Důsledně uplatňovat současný azylový zákon na všechny žadatele o azyl bez výjimek

8. Obnovit kontrolu hranic České republiky

A já za sebe a za naše hnutí SPD říkám na rovinu, že děláme a budeme dělat vždy maximum pro to, aby islám v České republice nikdy nezakořenil, jelikož se jedná o nenávistné, nadřazenecké a mimořádně agresivní náboženství, které odporuje demokracii. Buď tady bude islám nebo svoboda a demokracie. Jedno nebo druhé. Není nic mezi tím.

Jak víte, vlastizrádná vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL již bez odporu odsouhlasila kvóty EU, kdy k nám přijde v nejbližších dvou letech tisíce imigrantů z islámských zemí, a vyčlenili na to již více než čtyři miliardy korun na úkor sociálního zabezpečení pro naše vlastní potřebné občany.

Žádám Vás o jasnou hlasitou veřejnou podporu našeho hnutí SPD ve volbách, jinak budeme s touto neschopnou či lépe řečeno všehoschopnou vládou ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL svědky začátku konce České republiky tak, jak ji známe.

Přijďte na naší velkou demonstraci 17. listopadu ve 14h do Prahy na Václavské náměstí u Muzea – musíme všichni společně jasně ukázat vůli národa. Řekněme hlasitě naší vládě a Evropské unii: NE islámu a imigrantům a ANO referendu o vystoupení z EU a bezpečné zemi. Začíná totiž jít o všechno! Přijďte všichni!

Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím, které naše hnutí cenzurují.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Pochybnosti

Paní senátorko,ukázal Vám osobně někdo tzv dopis na rozloučenou vraha Kozáka? Původně dokonce mluvila o dvou dopisech.Ověřoval někdo pravdivost textu těchto dopisů? Skutečně bylo objektivně a dokonale zjištěno,že spáchal i vraždu v Klánovicích? Je dostupná analýza shody zbraně? Vše je velmi bizardní...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostál (Stačilo!): Konzultace s premiérem ohledně národních zájmů v ČR vítám

8:14 Dostál (Stačilo!): Konzultace s premiérem ohledně národních zájmů v ČR vítám

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k setkání s premiérem Fialou v Kramářově vile.