Okamura (SPD): Zcela reálně hrozí přijímání migrantů a přijetí eura v ČR v příštím volebním období

15.03.2021 6:34

Komentář na facebookovém profilu k volebním programům parlamentních stran.

Okamura (SPD): Zcela reálně hrozí přijímání migrantů a přijetí eura v ČR v příštím volebním období
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Tak už je zcela jasno v otázkách přijímání migrantů do ČR a přijetí eura v ČR. Parlamentní strany odhalily svůj volební program před klíčovými říjnovými volbami do Sněmovny.

Anketa

Věříte léku ivermektin?

66%
7%
hlasovalo: 15110 lidí

Koalice Pirátů a STAN bude prosazovat přijímání migrantů a potvrdila, že prosazují přijetí eura v ČR. Předseda Pirátů Ivan Bartoš se dokonce aktivně zúčastnil demonstrace na přijímání migrantů do ČR (na snímku). A to samé prosazuje i další volební koalice SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP09). „Máme na to, abychom přijali čtyři tisíce uprchlíků“, řekl poslanec TOP09 Dominik Feri za souhlasu celé strany. K přijímání islámských migrantů do ČR opakovaně vyzývá se souhlasem vedení strany také poslankyně KDU-ČSL Michaela Šojdrová. A nedávno řekl Miroslav Kalousek (TOP09): „Naše koalice přispěje k zavedení eura.“ ODS s programem svým nových koaličních partnerů souhlasí.

Také Andrej Babiš z hnutí ANO prosazuje přijetí eura a europoslanci hnutí ANO hlasují v Evropském parlamentu aktivně pro přijímání migrantů z Afriky. A přímo vláda premiéra Babiše financuje v ČR politické neziskovky, které otevřeně podporují migraci do ČR (např. Organizaci na pomoc uprchlíkům). K euru řekl nedávno premiér Babiš: “Česko vstoupí do eurozóny až po reformě EU”, aniž by upřesnil, co má konkrétně na mysli tou “reformou EU”. Přijetí eura i přijímání migrantů prosazuje dlouhodobě také ČSSD. A jejich předseda Jan Hamáček dokonce aktivně z pozice ministra vnitra perzekvuje odpůrce migrace a islamizace. "Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti”, řekl přímo veřejně Jan Hamáček.

Ukazuje se, že pakliže zvítězí výše uvedené strany, tak zcela reálně hrozí přijímání migrantů a přijetí eura v ČR v příštím volebním období. A opakovaně se potvrzuje, že hnutí SPD je jedinou parlamentní stranou, která je programově

PROTI přijímání migrantů a eura v ČR, protože to není pro naši republiku a pro naše občany výhodné.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Podpořte prosím SPD ve volbách, ať je náš hlas ve Sněmovně co nejsilnější, abychom mohli zabránit přijímání migrantů a eura v ČR.

V této souvislosti si vzpomínám na nedávné vyjádření Václava Klause ml. z Trikolóry, který řekl, že nechce referendum a že vystoupení z EU je dětinské a zopakoval tak slova svého otce.

Stejný postoj má i Robert Šlachta, který řekl v rozhovoru pro Seznamzpravy 27.1.2021: Otázka novináře: Jaký bude vztah Přísahy k Evropské unii? Odpověď Šlachty: Žádné referendum o vystupování, žádný czexit.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Brabec: Posíláme 100 milionů na obnovu zeleně po tornádu

15:42 Ministr Brabec: Posíláme 100 milionů na obnovu zeleně po tornádu

Obnova zeleně na jižní Moravě a lepší připravenost postiženého regionu na dopady klimatické změny. T…