Okamura (SPD): Zveme vás na veřejnou besedu s nespokojenými občany

26.08.2015 13:20 | Zprávy

Hnutí Svoboda a přímá demokracie zve tento čtvrtek, 27. srpna, v 17:30 na veřejnou besedu s nespokojenými občany ve Vyšních Lhotách, kde je zařízení pro ilegální imigranty.

Okamura (SPD): Zveme vás na veřejnou besedu s nespokojenými občany
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Besedy se zúčastní předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura, místopředseda SPD a poslanec ing. Radim Fiala a člen předsednictva SPD a poslanec ing. Jaroslav Holík.

Beseda, kterou organizuje hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), se koná ve Vyšních Lhotách 66 v sále Maryčka (vstup pro všechny volný) a probereme na ní osobně spolu s občany stávající situaci a návrhy konkrétních řešení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Nemocnice

Prý chcete jako ministr postavit v Praze novou nemocnici. Uvědomujete si, že jsou i jiná města, která by novou nemocnici potřebovali mnohem víc? A co ze všeho nejvíc, tak doktory, abyste za nimi nemusel dojíždět desítky km?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): Vrátili jsme se do totality

10:05 Štěpánek (Trikolora): Vrátili jsme se do totality

Totalita, kterou tu nastolila Fialova mocenská garnitura, je samozřejmě jiná, než byla ta husákovská…