Otys (TOP 09): Ve firmě by manažer kvůli D6 a EIA letěl na hodinu

19.02.2017 16:06 | Zprávy

Hrozba, o které jsem psal 24.5. 2016 se bohužel stala skutečností. Díky neschopnosti ministra životního prostředí pana Brabce vyjednat včas výjimku v Bruselu pro již připravené projekty jako je naše dálnice D6 do Prahy se celá výstavba posune až do roku 2025-2030.

Otys (TOP 09): Ve firmě by manažer kvůli D6 a EIA letěl na hodinu
Foto: TOP 09
Popisek: Lukáš Otys, místopředseda TOP 09

Mrzí mne, že za tuto chybu nenese nikdo zodpovědnost. Žádný úředník, natož ministr. Ve firmě by takovýto manažer letěl na hodinu, což bych i čekal ve chvíli, kdy je jeho šéf Babiš, který řídí stát jako firmu. Nezbývá než se obrnit trpělivostí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Komunisté

Myslíte, že SOCDEM pomůže se dostat Komunistům zpět do Sněmovny? Podle mě je to přesně naopak. A vás se ptám, proč myslíte, že řada voličů i dnes volí komunisty? Nemyslíte, že je to i vaší vinou, protože neumíte dělat sociální politiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolář (TOP 09): Věřili v něco jiného než jejich vrazi

22:31 Kolář (TOP 09): Věřili v něco jiného než jejich vrazi

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výročí Srebrenice.