Paroubek: Bude příští pražský primátor úřadovat ve věznici na Pankráci?

02.08.2014 13:15 | Zprávy
autor: NS - LEV 21

Již nějaký čas ostře kritizuji to, že se na kandidátkách TOP 09 (primátor Hudeček) a ODS (bývalý primátor Svoboda) na nejčelnějších místech objevují osoby obžalované z trestního deliktu při správě veřejného majetku.

Paroubek: Bude příští pražský primátor úřadovat ve věznici na Pankráci?
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

Dnes se v denním tisku (v Právu) objevily velmi přesvědčivé a současně i alarmující informace ohledně materiálů v kauze Opencard II.

Taková absurdní situace není v opravdu vyspělých, demokratických, zemích světa možná. Hlavně hlídací psi demokracie – média – by vyli tak hlasitě, že by obžalované politiky nenapadlo nic jiného než se ztratit z veřejného života.

Zejména u TOP 09 se může stát, že prosadí jako primátora svého lídra, tedy současného obžalovaného primátora. Už se těším, jak budou česká média referovat z tiskových konferencí nové pražské městské rady na vězeňském dvoře věznice na Pankráci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

22:33 Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…