Paroubek: Postup vůči Rittigovi a spol. kompromituje práci státního zastupitelství i policie

30.09.2014 7:24 | Zprávy
autor: NS - LEV 21

Státní zastupitelství a Policie ČR pokračují ve svých nejlepších tradicích typu pseudokauza biolíh či pseudokauza Budišov a v tomto stylu se vrhly na Iva Rittiga, lobbistu spojovaného s ODS.

Paroubek: Postup vůči Rittigovi a spol. kompromituje práci státního zastupitelství i policie
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

Zdá se, že místně nepříslušný soudce, kterého si zastupitelství samo vybralo, projevil objektivitu a zdravý rozum. Důkazy proti I. Rittigovi a spol. jsou pravděpodobně velmi vágní. Postup policie a státního zastupitelství vůči I. Rittigovi vzbuzuje mnoho otazníků a do značné míry kompromituje jinak zdravé úsilí o očistu veřejného života.

Jiří Paroubek 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Michal Zuna byl položen dotaz

Armáda

Podle vás byly peníze za vaší vlády vykládány na obranu efektivně? Co vím, tak jste peníze na armádu dávali i za jiné věci než za armádu nebo se nakupovaly předražené věci. Já nejsem proti navyšování výdajů, ale mám pochybnosti, zda jsou vynakládány efektivně.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ferčíková Konečná (Zelení): Vláda si připravuje půdu pro převzetí moci

22:01 Ferčíková Konečná (Zelení): Vláda si připravuje půdu pro převzetí moci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k oslabování demokracie