Pavlík (ODS): Středočeský kraj opět připravuje dotační program pro nekrajské nemocnice

10.04.2022 12:12 | Zprávy
autor: PV

Také v letošním roce chce Středočeský kraj finančně podpořit i jiné než krajské nemocnice. Konkrétně jde o zařízení, která poskytují akutní lůžkovou péči minimálně v oboru vnitřní lékařství.

Pavlík (ODS): Středočeský kraj opět připravuje dotační program pro nekrajské nemocnice
Foto: ODS
Popisek: ODS

O peníze budou moci žádat prostřednictvím Programu 2022 – Zdravotnictví. V programu je 25 milionů korun. Rada kraje po dnešním projednání doporučila zastupitelstvu, aby dotační program na podporu jiných než krajských nemocnic schválilo. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Supervelmoc

Myslíte, že dnes ještě existuje supervelmoc? Považujete za supervelmoc Rusko nebo Čínu? A kdo je podle vás nyní nejsilnějším hráčem na světě a proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku

15:29 Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku

Dnem vítězství je 9. květen. Svoboda přišla až toho rána. Do Prahy a nejen sem. Přinesla nám ji Rudá…