Peruth (ANO): Hazard pokvete dál, již však bez peněz městu

29.12.2014 12:51 | Zprávy
autor: ANO

Od nového roku vejde v účinnost vyhláška, která zakazuje hazardní hry na celém území města Rakovník. Tuto vyhlášku vydalo bývalé vedení města v roce 2011. My jako hnutí ANO podporujeme účinnou regulaci, ne úplný zákaz.

Peruth (ANO): Hazard pokvete dál, již však bez peněz městu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Herna, ilustrační foto

Nechceme herny u škol, v historickém centru a jako součást restaurací. Také nechceme, aby díky úplnému zákazu město přicházelo o miliony korun ročně, které z heren putují do městské kasy. Nechceme, aby nám ve městě vznikly ilegální herny, kvůli celoplošnému zákazu hazardu. V současné době jednáme, jak se zástupci loterijních společností, tak s našimi koaličními partnery o možné podobě nové vyhlášky týkající se hazardu.

K tématu se vyjádřil Milan Peruth:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Kolář nikde nebyl, nikam nejezdí, jen prezidentovi vyřizuje SMS komunikaci

13:12 Mašek (ANO): Kolář nikde nebyl, nikam nejezdí, jen prezidentovi vyřizuje SMS komunikaci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Petru Kolářovi na Pražském hradě.