Pilař (TOP 09): Jsme připraveni na kontaktní kampaň

19. 9. 2017 20:58

Už příští měsíc, 20. - 21. října, proběhnou volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a kampaň je v plném proudu.

Pilař (TOP 09): Jsme připraveni na kontaktní kampaň
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Práce v politické straně je ale mnohem více než jen vedení kampaně - nezapomínáme ani na vzájemné setkávání s kolegy a plánování dalších aktivit, kterým se můžeme věnovat po celý rok. Politiku považujeme jako součást běžného života a doufáme, že se o ni bude alespoň během voleb zajímat co nejvíce lidí, protože budeme již brzy rozhodovat o naší budoucnosti na následující roky.

Na začátku září jsme se sešli se členy TOP 09 Pardubický kraj v Lanovém centru v Pardubicích, kam dorazila většina kandidátů a členové strany i s rodinami ze všech částí našeho kraje. Sešlo se nás přes 70. Pobavili jsme se o našich aktivitách v minulých letech, vyměnili jsme si nápady i zkušenosti a hlavně jsme se shodli na tom, že letos opět vyrazíme do všech koutů našeho kraje s intenzivní kontaktní kampaní. Zajímají nás totiž názory našich voličů a věříme, že je dokáže oslovit zajímavý program i silné osobnosti na naší kandidátce.

Budeme rádi, když se na tuto úspěšnou akci podaří navázat. Připravujeme mimo jiné společné sledování výsledků voleb nebo vánoční večírek. Mnoho akcí připravujeme i po volbách ve spolupráci s naším think-tankem TOPAZ nebo mládežnickou organizací TOP tým. Na našem setkání se potvrdilo, že jsme aktivní tým lidí, kteří se zajímají o veřejné dění a rádi se podílejí na zlepšování života ve svém okolí. Stále se nám hlásí noví členové a jsme rádi, že se je daří zapojovat do našich aktivit a projektů pro veřejnost.

V následujících týdnech nás čeká závěrečná fáze předvolební kampaně, se kterou nám dle svých možností pomáhá velké množství členů a podporovatelů.

Těšíme se na setkání s vámi při kampani a budeme rádi za vaše názory a podněty. TOP 09 je připravena na kontaktní kampaň. Neváhejte se na cokoli zeptat osobně v našich stáncích a akcích po celém kraji, napište nám e-mail a nebo nás sledujte na Facebooku. Budeme hájit vaše zájmy a z toho #neuhneme.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volfová (ANO): Na demolice v Ralsku může jít díky dotaci dalších 100 milionů korun

22:34 Volfová (ANO): Na demolice v Ralsku může jít díky dotaci dalších 100 milionů korun

Tisková zpráva Libereckého kraje