Piráti vytáhli do boje proti politickým trafikám

09.10.2013 6:29

2.10. 2013 proběhla v Praze první z pirátských akcí proti trafikám v politice. Toto téma, jež během krátké doby ustoupilo z hledáčku médií, se totiž jako červená nit táhne celou novodobou historií České republiky a jejího křehkého parlamentarismu.

Piráti vytáhli do boje proti politickým trafikám
Foto: Hans Štembera
Popisek: Česká pirátská strana - ilustrační foto

Politické trafiky, které dokonce mnozí zasloužilí politici z povolání ani nepovažují za korupci, jako zhoubná nemoc postupně ničí politickou kulturu. Léčba musí vždy začít prvním krokem - uvědoměním si, že je něco špatně, problém identifikovat a následně přistoupit k řešení. První dva kroky jsou za námi.

Na třetím kroku usilovně pracujeme a vyzýváme všechny, co mají zájem zlepšit naši politickou kulturu, aby se k nám aktivně či jen i pasivně přidali a pomohli nám.

Příští akce nejen s touto tematikou se bude konat v nejbližších dnech v Praze poblíž stanice metra I. P. Pavlova. Náplní akcí „Trafiky“ je touto odlehčenou formou seznámit občany s existencí a hlavními tezemi pirátského programu a připomenout předchozí selhání politiků parlamentních stran. V pirátské „Trafice“ jsou kromě informačních letáků k dispozici i originální propagační materiály jako například krabičky na cigarety s fotkami politiků a trafikami, které za své působení v parlamentu dostali, nebo žetony vytištěné na 3D tiskárně, které mají pomoci s propagací této revoluční technologie.

Šablony k vystřižení s motivem pirátských krabiček si můžete prohlédnout a případně vytisknout zde- https://www.pirati.cz/mo/grafika/krabicky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Česká pirátská strana

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministryně Maláčová: Minimální mzda musí růst na důstojnou úroveň

8:35 Ministryně Maláčová: Minimální mzda musí růst na důstojnou úroveň

Česká republika v mezinárodním měřítku stále drží v úrovni minimální mzdy na nejnižších příčkách. Má…