Pospíšil (TOP 09): Miloš Zeman opět ukázal, že není nadstranický prezident

18.07.2019 13:49 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k prezidentské podpoře SPD

Pospíšil (TOP 09): Miloš Zeman opět ukázal, že není nadstranický prezident
Foto: TV Prima
Popisek: Jiří Pospíšil hostem Partie na TV Prima

V sobotu podpořil SPD, která ve společnosti šíří strach, nenávist a falešné informace. Tato strana podle něho není extremistická, ale radikální, což hlava státu považuje za “návrat ke kořenům”.

Nejenže tím Miloš Zeman takové chování legitimizuje, ale také tím vytváří prostor pro spřátelenou vládu Andreje Babiše, SPD a svých přátel. Takové jednání prezidenta je nepřijatelné, nebezpečné a zavrženíhodné. Ve zdravé a demokratické společnosti nemá co dělat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak to myslíte?

Jak to myslíte, že si německý ministr a bavorský premiér sudetský sjezd v Brně neužijí? Proč? A i když tvrdíte, že výrok není proti Německu, jste si jistý, že i oni to tak chápou? Nemyslíte, že fakt, že máme teď s Německem dobré vztahy, se i díky takovým výrokům může hodně rychle změnit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Snížení kredibility České republiky

15:01 Hřib (Piráti): Snížení kredibility České republiky

Projev na 17. schůzi Poslanecké sněmovny 15. května ke státnímu rozpočtu.