Pospíšil (TOP 09): Silná TOP 09 je se svým programem důležitá pro Českou republiku

24.11.2019 13:02 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k volbě nové předsedkyně TOP 09

Pospíšil (TOP 09): Silná TOP 09 je se svým programem důležitá pro Českou republiku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Pospíšil, TOP 09

Novou předsedkyní TOP 09 je Markéta Pekarová Adamová. Markétě gratuluji k zaslouženému vítězství, které si tvrdě odpracovala. Zároveň jsem šťastný, že v čele parlamentní strany po Haně Kordové Marvanové opět stojí žena.

Markéta Pekarová Adamová je mladá, energická a perspektivní politička, která udělá všechno pro to, aby TOP 09 byla silnou stranou. Silná TOP 09 je se svým programem důležitá pro Českou republiku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Budete zjišťovat podrobnosti?

Myslím o tom převozu zlata a peněz partou Ukrajinců? Jak se k nim dostali? Co s nima měli v plánu? Opravdu by mě to zajímalo. Můžete jako politik zjistit víc? Určitě máte přístup k více informacím než my.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná (KSČM): Další tradiční český výrobek zmizel za hranicemi

19:03 Konečná (KSČM): Další tradiční český výrobek zmizel za hranicemi

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k přesunu výroby sýru Apetito z ČR do Německa.