Pospíšil (TOP 09): Tyranům a majitelům nelegálních množíren jsou současné zákony k smíchu

03.08.2019 8:33 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k týrání zvířat

Pospíšil (TOP 09): Tyranům a majitelům nelegálních množíren jsou současné zákony k smíchu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Pospíšil, lídr Spojených sil pro Prahu (TOP 09 + STAN)

Tyranům a majitelům nelegálních množíren jsou současné zákony k smíchu. Někteří politici si tím ale hlavu příliš nelámou, dál strkají hlavu do písku a politikaří.

Bylo by fajn, kdyby tito politici alespoň na chvíli politikařit přestali a podpořili naši novelu trestního zákoníku, díky které bude možné za týrání a nelegální množení zvířat udělovat vyšší tresty. Pak už si tyrani a množitelé rozmyslí, co dělají.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jan Jakob byl položen dotaz

Inflace

Vy fakt myslíte, že se můžete pyšnit nízkou inflací? Nebyla snad právě za vaší vlády rekordní v historii ČR? Uvědomujete si, že tím lidé přišly o dost peněz, kterých hlavně vlivem neustálého zdražování všeho mají čím dál méně už tak? Co jste proti té drahotě udělali?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Seďa (SOCDEM): Kostlivců ve vládní skříni je daleko víc

21:03 Seďa (SOCDEM): Kostlivců ve vládní skříni je daleko víc

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k slibovanému vyrovnanému státnímu rozpočtu