Praha 8: Bohnický Krakov ovládly Svatováclavské slavnosti

04.10.2021 15:03 | Zprávy

Na bohnickém sídlišti se v sobotu 2. října opět konaly Svatováclavské slavnosti. Tradičně nabídly bohatý program pro děti i dospělé a všichni příchozí si ho náramně užili.

Praha 8: Bohnický Krakov ovládly Svatováclavské slavnosti
Foto: wikipedia.org
Popisek: Praha 8

"Setkáváme se tady podruhé. Poprvé Svatováclavské posvícení nebo Svatováclavské oslavy proběhly v roce 2019. Loni, z jasných důvodů, byla akce zrušena kvůli koronaviru. Takže letos se po dvou letech koná podruhé. A jak je vidět, tak lidé si cestu sem našli. Cíl akce samozřejmě je i předvést to, co tady například děti, malé tanečnice dovedou. Městská část Praha 8 všechny tyto spolky a oddíly podporuje a samozřejmě jsme rádi, že oni chtějí ukázat co umí," konstatoval starosta Prahy 8 Ondřej Gros (ODS).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Kolaps dopravy

Proč v Praze neustále kolabuje doprava? Proč s tím nikdo nic nedělá? A máte třeba nějaké řešení vy, když už kritizujete, byť zcela oprávněně, jiné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zwyrtek Hamplová: O co tady vlastně jde?

8:19 Zwyrtek Hamplová: O co tady vlastně jde?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k mediálním útokům na Motoristy sobě