Premiér Babiš: Setkání se zástupci amerického krajanského spolku

05.05.2018 9:56 | Zprávy
autor: PV

Předseda vlády Andrej Babiš přijal v pátek 4. května 2018 ve Strakově akademii zástupce krajanského spolku American Friends of the Czech Republic (AFoCR) v čele s prezidentem Thomasem Dinem.

Premiér Babiš: Setkání se zástupci amerického krajanského spolku
Foto: Daniela Černá
Popisek: Andrej Babiš

Hlavními tématy setkání byly česko-americké bilaterální vztahy i historické vazby mezi ČR a USA, především s ohledem na 100. výročí vzniku samostatného Československa.

Společným tématem rozhovoru byla rovněž aktuální politická situace v České republice. Předseda vlády ocenil zásluhy spolku o dobré jméno ČR ve Spojených státech amerických. Se zástupci organizace hovořil také o spolupráci obou zemí v oblasti ekonomiky, vědy a obrany.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Michal Zuna byl položen dotaz

Zákon k činnosti pro cizí moc

Není těžké uhodnout, kdo bude mít ze zrušení tohoto nástroje největší radost. Koho tím myslíte? SPD nebo celou vládu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Obrana ČR v příštích letech - méně hesel, více schopností

9:15 Vích (SPD): Obrana ČR v příštích letech - méně hesel, více schopností

Debata o obraně České republiky je často zatížena emocemi, symboly a politickými nálepkami. Přitom b…