Premiér Fiala: Chtěli jsme silné ekonomické portfolio, a to jsme i dostali

17.09.2024 12:02 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k k nominaci Jozefa Síkely na post eurokomisaře pro mezinárodní partnerství.

Premiér Fiala: Chtěli jsme silné ekonomické portfolio, a to jsme i dostali
Foto: X
Popisek: Premiér Petr Fiala vysvětluje lidem nákup munice pro Ukrajinu a odráží a kritizuje její odpůrce

Portfolio Mezinárodní partnerství propojuje obchod, rozvojovou politiku, geopolitické vztahy a bezpečnost.

Jozef Síkela bude spravovat největší rozpočet, který kdy měl český komisař na starosti, bude rozhodovat o investicích v programu Global Gateway ve výši až 300 mld. eur a bude mít pod sebou jedno z největších generálních ředitelství v celé Komisi. Jeho portfolio bude i příležitostí pro naše firmy s ohledem na jejich investice ve světě nebo při zajišťovaní dodavatelských řetězců.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Ještě jeden dotaz

Podle té vaší logiky - ztracený dokument = neplatný. Když ztratím třeba fakturu nebo nějaký dopis o pokutě, kterou mám zaplatit, tak to taky nemusím platit? Nepřijde vám to absurdní a to vaše tvrzení směšné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chalupný (SOCDEM): Přišli jsme o voliče, naše chyba, ale budeme bojovat

6:14 Chalupný (SOCDEM): Přišli jsme o voliče, naše chyba, ale budeme bojovat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke sjezdu ODS a srovnání s pádem Sociální demokracie.