Premiér Fiala: Odcházejí lidé, kteří na vlastní kůži zažili obě totality

30.05.2023 10:04 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k expozici Tichá hrdinství.

Premiér Fiala: Odcházejí lidé, kteří na vlastní kůži zažili obě totality
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Fiala

Expozice Tichá hrdinství je postavená na moderních technologiích a působivých efektech a posouvá muzejnictví kupředu. Mám radost, že se s ní můžou seznámit lidé zde v Brně.

Odcházejí generace, které nám mohou podat osobní svědectví o hrůzách 2. světové války a komunismu. Odcházejí lidé, kteří na vlastní kůži zažili obě totality a hrůzy, kterých jsou následující generace už ušetřeny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Financování veřejnostátní televize a rádia

proč tyto relikty minulosti neživí a neplatí OSA? Ochranný svaz autorský?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Jsem ročník 1955 a pravou totalitu, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusepaterbauer , 30.05.2023 12:39:23
...zažívám až dnes pod vedením vlády Petra Fialy a prezidenta komunistického razvědčíka Pávka. Do roku 1989 to byla procházka růžovým sadem. Dnes aby se bál člověk napsat PRAVDU.

|  10 |  0

Další články z rubriky

Ministr Havlíček: O dalším provozu uhelné elektrárny Chvaletice rozhodne ERÚ

8:19 Ministr Havlíček: O dalším provozu uhelné elektrárny Chvaletice rozhodne ERÚ

MPO se detailně seznamuje s vyhodnocením dopadů ukončení provozu uhelných elektráren Počerady, Chval…