Premiér Fiala: Účast českých firem je skutečně ošetřena

23.05.2024 15:14 | Zprávy
autor: PV

Projev na 103. schůzi Poslanecké sněmovny 23. května 2024 – odpopvěď na interpelaci poslance Havlíčka k nákupu pásových bojových vozidel pěchoty

Premiér Fiala: Účast českých firem je skutečně ošetřena
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Fiala

Děkuji.

Souhlasím s tím, že jsme se tady tomu věnovali dostatečně. Je dobře, že jsme dospěli k tomuto závěru, kdy se ukázalo, že účast českých firem je tady skutečně ošetřena. Mohu ujistit pana místopředsedu Havlíčka, že dbám a sleduji velmi bedlivě to, aby u každé z těch zakázek skutečně české firmy byly zastoupeny. Nemám žádný problém. Naopak to vítám, že i pan místopředseda Havlíček z pozice opozičního představitele bude pravidelně sledovat to, jak je tento závazek plněn.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Sjezd sudetských Němců

Dobrý den pane Jurečko. Mě se ten váš článek ohledně sjezdu sudetských Němců v Brně líbil. Ale vy si myslíte, že přinese nějaké smíření, když se koná na protest řady lidí? Nebylo by vhodnější pro smíření volit jinou cestu? Takhle si říkám, jestli nebude sjezd spíš kontraproduktivní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havránek (ODS): Ten návrh má potenciál odpálit veřejné finance do povětří

20:07 Havránek (ODS): Ten návrh má potenciál odpálit veřejné finance do povětří

Projev na 17. schůzi Poslanecké sněmovny dne 6. května 2026 k vládnímu návrhu zákona o změnách v obl…