Předseda vlády společně s ministryní Marksovou a hejtmanem Havlem jednali o dálnici D6, protože je nejen klíčovou dopravní stavbou a hlavní spojnicí mezi Prahou, Karlovými Vary a Chebem, ale také propojuje Českou republiku s Německem. Česká republika vyjednala v Bruselu výjimku pro deset významných dopravních staveb, které se budou moci začít stavět už příští rok a nebudou potřebovat nové posudky o vlivu na životní prostředí (EIA). Součástí této výjimky je také dostavba dálnice D6.
Tématem jednání byla také reforma zdravotnictví. Už toto pondělí by vláda měla schválit nařízení, podle kterého od 1. ledna 2017 budou navýšeny platy lékařů a zdravotních sester v nemocnicích. Dalším tématem společného jednání byla rovněž bezpečnost, a to jak na školách, tak na letištích.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Rozpočet prezidenta
K čemu by bylo pro občany a ČR dobré, kdybyste rozpočet prezidenta snížili na 0? A není pokrytecké za to, že to chtěla udělat Fialova vláda jí kritizovat a pak to sám navrhovat?
Další články z rubriky
22:33 Opltová (STAN): Rusko se dlouhodobě připravuje na konflikt s Evropou
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k bezpečnosti.
- 21:02 Vondráček (Svobodní): Levicový poslanec Talíř
- 20:06 Urbanová (STAN): Připomněli jsme si odkaz Václava Havla
- 19:03 Ženíšek (TOP 09): Vláda národní hanby nás dává všem všanc
- 18:02 Juchelka (ANO): Nenecháme si diktovat nesmysly, které ničí naši prosperitu
- 17:03 Vlček (STAN): Zrychlení stavebního řízení ano, ale ne za cenu destrukce



