Přijďte k volbám. Středočeští kandidáti TOP 09 volají voličům

06.08.2016 20:41 | Zprávy
autor: PV

Kandidát do senátu Tomáš Czernin, lídr kandidátky do krajských voleb Petr Tiso i další politici TOP 09 oslovují voliče ve středních Čechách a zvou je k volbám i telefonicky. Call centrum TOP 09 bude fungovat až do voleb.

Přijďte k volbám. Středočeští kandidáti TOP 09 volají voličům
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Kancelář TOP 09 se až do říjnových voleb pravidelně mění v call centrum, odkud kandidáti i poslanci TOP 09 oslovují své podporovatele a voliče ze středních Čech.

"Voličům nabízíme informace, vysvětlujeme jim význam říjnových voleb i to, jak důležité je, aby si našli čas a přišli volit. Nikdy předtím jsem nic podobného nezkoušel. Byl jsem moc zvědavý na reakce lidí a zároveň z nich měl trošku obavy, ale jsem překvapený, jde o reakce veskrze milé a příjemné," říká lídr středočeské krajské kandidátky lékař - porodník, náměstek ředitele Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze Podolí, zastupitel Jesenice Petr Tiso.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Proč jste na ministra nenavrhli někoho, kdo má české občanství?

Podle mě by to měla být jedna z hlavních podmínek a divím se, že není ze zákona, a že zrovna vy nevyberete někoho, kdo má naše občanství. Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Flek (STAN): Události kolem umlčeného ministra obrany Zůny jsou znepokojivé

16:14 Flek (STAN): Události kolem umlčeného ministra obrany Zůny jsou znepokojivé

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k situaci kolem ministry Zůny.