Primátor Bělica: Nový chodník Na Pavlasůvce zvýší bezpečnost chodců

15.06.2020 21:32

V Prostřední Suché v Havířově na ulici Na Pavlasůvce město Havířov nechalo vybudovat nový chodník. Během 2 měsíců zde Technické služby Havířov položily 200 metrů betonové dlažby.

Primátor Bělica: Nový chodník Na Pavlasůvce zvýší bezpečnost chodců
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

„V této části chodník úplně chyběl. Proto jsme se rozhodli a také na žádost občanské komise Prostřední Suché chodník vybudovat. Technické služby města to stihly za 2 měsíce. Jsem rád, že se nám daří i s pomocí takových to investic zlepšovat život občanů v našem městě,“ uvedl primátor Havířova Josef Bělica.

Po celé délce chodníku bylo pro lepší viditelnost chodců nainstalováno také 5 stožárů veřejného osvětlení. Stavba chodníku stála 3 miliony korun, realizátorem výstavby byly Technické služby města Havířova.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Stanjura (ODS): Každý nejlépe ví, jak naložit s penězi, které sám vydělal

7:35 Stanjura (ODS): Každý nejlépe ví, jak naložit s penězi, které sám vydělal

Komentář na facebookovém profilu k financím