Primátor Jiránek: Vedení Kladna připravuje využití brownfieldu bývalé Poldi a kasáren

06.08.2020 11:33 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k Poldi

Primátor Jiránek: Vedení Kladna připravuje využití brownfieldu bývalé Poldi a kasáren
Foto: Daniela Černá
Popisek: Předseda Svazu měst a obcí ČR Dan Jiránek v Olomouci

Vedení Kladna připravuje využití brownfieldu bývalé Poldi a kasáren

V areálu kasáren se plánuje vzdělávací centrum, v prostorách bývalé Poldovky by mohl vzniknout nový high-tech park, intenzivní využití stávajících brownfieldů pomůže životnímu prostředí ve městě a likvidaci starých zátěží. Je zbytečné zabírat zemědělskou půdu v extravilánu města.

Areál bývalé Poldi v Kladně je nevyužívaným brownfieldem je už mnoho let. Obrovský areál s kontaminovanou půdou se navíc rozpadl do desítek částí s mnoha vlastníky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Školné

Jak to bylo s financováním vašeho školného na soukromé vysoké škole? Ševčík tvrdil v televizi na CNN v debatě s vámi něco o tom, že vám ho financovala snad obec. Je to tak? Překvapilo mě totiž, že jste se proti tomu vůbec neohradil, i když vám moderátorka dala prostor. Je to tedy pravda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hoffmannová (Piráti): Česká televize a Český rozhlas mají sloužit veřejnosti, ne vládě

7:15 Hoffmannová (Piráti): Česká televize a Český rozhlas mají sloužit veřejnosti, ne vládě

Pracovní skupina Výboru pro mediální záležitosti Poslanecké sněmovny se dnes poprvé sešla. Probírala…