Primátor Korec: Politikaření nehrozí

26.02.2023 21:29 | Zprávy
autor: PV

Radní zlínského magistrátu a hejtmanství zasedli ke kulatému stolu, probrali společná témata

Primátor Korec: Politikaření nehrozí
Foto: Daniela Černá
Popisek: Primátor Zlína za hnutí ANO Jiří Korec

Členové rad statutárního města Zlín a Zlínského kraje otevřeli včera na půdě magistrátu debatu o nejzásadnějších projektech, na nichž se společně podílí. Ve dvouhodinové rozpravě se zaměřili na oblast dopravy, kulturní a památkové péče a sociálních služeb. Politici zasedli ke „kulatému stolu“ poprvé od komunálních voleb v roce 2022. 

Včera zacílili především na problematiku dvou nejzásadnějších dopravních investic, na chystanou výstavbu dopravního propojení dálnice D49 s komunikací I/49, které je pracovně rozděleno na tři části, z nichž první chystá ŘSD, druhou kraj a třetí město Zlín pod pracovním názvem „obchvat Zálešné“, a klíčovou stavbu křižovatky ulic Mostní a Březnická, jež začne už v březnu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

VPN

Dobrý den pane Krutílku, nemáte jako já dojem, že regulace VPN jen potvrzuje, že Brusel chce prostě vermomocí zasahovat do soukromí lidí a šmírovat nás? To už je opravdu jak někde v Číně nebo Rusku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Armáda potřebuje schopnosti, ne účetní triky

9:15 Vích (SPD): Armáda potřebuje schopnosti, ne účetní triky

Debata o obranných schopnostech České republiky musí být vedena realisticky a bez politické propagan…