To jsou příklady akcí a projektů, které dostanou finanční dar z rozpočtu statutárního města Jablonec nad Nisou. Rada města na svém jednání 12. března 2019 schválila celkem deset žádostí o dar za 174 tisíc korun. Jednu žádost zamítla.
„U schvalování darů z rozpočtu města zvažujeme několik hledisek. Akce a projekty musí nějakým způsobem propagovat Jablonec, nebo se konat pod záštitou města. Zároveň tak můžeme ocenit významné úspěchy a podporovat spolky v jejich činnosti,“ vysvětluje primátor Jablonce nad Nisou Milan Kroupa a dodává: „Spolkovou činnost vnímám jako nezbytnou součást života v našem městě, a proto považuji za důležité, aby město spolky podporovalo nejen morálně, ale také finančně.“

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
dotace , Jablonec nad Nisou , Kroupa , ANO
autor: PV
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Další články z rubriky

22:14 Farský (STAN): Ve střední Evropě posilují antievropské a antiukrajinské síly
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k postoji k Ukrajině ve střední Evropě.
- 20:16 Mádlová (ANO): Piráti slibují modré z nebe. Připomeňme si fakta o nich
- 20:06 Hejtman Holiš: Žádám prezidenta o veto školského zákona
- 18:02 Rajchl (PRO): Pokud uspějeme, od totalitního kyjevského režimu se distancujeme
- 16:14 Schillerová (ANO): Moc v ČR mají lobbisté bank, zbrojařů a energetických gigantů, ne Fiala
- 14:12 Turoňová (Stačilo!): Na Krétu a Gavdos se valí tisíce migrantů