Primátorka Krnáčová podporuje dostavbu Jedličkova ústavu

27.12.2015 13:04

Praha přispěje na dostavbu Jedličkova ústavu. Hlavní město na ni v letošním roce rezervovalo 5 miliónů a v příštím roce dalších 5 miliónů.

Primátorka Krnáčová podporuje dostavbu Jedličkova ústavu
Foto: ODS
Popisek: Adriana Krnáčová

Projekt sice nebyl dobře zadán, ale to se naštěstí podařilo vyřešit a projektant je dnes už vybrán. Stavět se začne v roce 2017, a když všechno půjde hladce, v roce 2018 bude dostavba hotová.

„Nebýt Šimona Ornesta, který opravdu nevynechá žádnou příležitost, aby upozornil na to, že Praha je zřizovatelem Jedličkova ústavu, tak by to možná nešlo tak dobře. Důležité je, že projekt podporuje ministerstvo školství a také ministr financí Andrej Babiš. A pokud bude platit oblíbené úsloví Taptapistů, kteří říkají - společně dosáhneme více, tak se nám to musí podařit. Je ale třeba si uvědomit, že pro takovéto náročné projekty nestačí jen přesvědčení, že jsou důležité. Je potřeba mít kolem sebe také dobré lidi, kteří tahají za jeden konec a které neodradí první nebo druhý neúspěch. Tedy nevzdávat se a jít dál až do cíle. A že těch překážek jeden musí překonávat hodně, to nejlépe vědí všichni klienti Jedličkova ústavu. A já vlastně také," sdělila primátorka.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Jan Bauer byl položen dotaz

Děláte dost?

Nejdříve vás odcituji: „Vláda schválila celou řadu cílených opatření v hodnotě dosahující sté miliardy. Ať už se jedná o jednorázovou podporu rodin, navýšení důchodů v lednu a červnu nebo snížení spotřební daně“. Není ale navýšení důchodů dáno ze zákona? A druhá věc, myslíte, že dočasné snížené spot...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pekarová Adamová (TOP 09): Jsem ráda, že je Amerika zpátky

22:58 Pekarová Adamová (TOP 09): Jsem ráda, že je Amerika zpátky

Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová dnes přijala delegaci zahraničního výboru S…