Primátorka přivítala v novém školním roce prvňáčky i studenty: Nevěděla jsem, co mě čeká

01.09.2015 14:55

Pražská primátorka Adriana Krnáčová dnes přivítala v novém školním roce prvňáčky v ZŠ a MŠ Emy Destinnové v Praze 6 Bubenči. Poté se také setkala se studenty Gymnázia Jana Keplera.

Primátorka přivítala v novém školním roce prvňáčky i studenty: Nevěděla jsem, co mě čeká
Foto: Magistrát hl. m. Prahy
Popisek: Primátorka Prahy Adriana Krnáčová vítá prvňáčky.

„Pamatuji si, když mě maminka vedla poprvé do školy, nevěděla jsem, co mě čeká. Pevně doufám, že si školu oblíbíte a že si tu mezi úkoly a učením najdete i kamarády. Škola je někdy náročná, ale je také krásná, a proto vám přeji hodně štěstí,“ řekla prvňáčkům primátorka v doprovodu ředitele školy Oty Bažanta. 

Následně se přesunula do Gymnázia Jana Keplera, kde promluvila ke studentům. Mimo jiné zavzpomínala na své zkušenosti se středoškolským studiem. „Tehdy jsem si říkala, k čemu mi bude to, co se učím. Dnes už vím, že čím je člověk vzdělanější, a to samozřejmě platí i pro vás, tím větší má konkurenční výhodu. V životě se stávají různé věci, můžete přijít a podnikání, majetek, ale vzdělání vám nikdo nevezme. Jen vzdělaný člověk je svobodný a může se svobodně rozhodovat,“ uvedla primátorka, kterou doprovázel ředitel školy Jiří Růžička. 


 

reklama

autor: PV

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

zásah

Jak vysvětlíte razii u vás na ministerstvu? A vyvodíte nějakou osobní zodpovědnost? Přeci jen, za to, jak jsou zakázky zadávány jste přeci zodpovědná vy. Tady se pořád mluví o úsporách, přitom na obraně se utrácí o 106 a evidentně ne transparentně.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šitina (SPD): Finanční správa zruší 77 územních pracovišť finančních úřadů

21:03 Šitina (SPD): Finanční správa zruší 77 územních pracovišť finančních úřadů

Jenom Královéhradecký kraj tak přijde o svá územní pracoviště v Broumově, Dobrušce, Dvoře Králové na…