Primátorka přivítala v novém školním roce prvňáčky i studenty: Nevěděla jsem, co mě čeká

01.09.2015 14:55 | Zprávy
autor: PV

Pražská primátorka Adriana Krnáčová dnes přivítala v novém školním roce prvňáčky v ZŠ a MŠ Emy Destinnové v Praze 6 Bubenči. Poté se také setkala se studenty Gymnázia Jana Keplera.

Primátorka přivítala v novém školním roce prvňáčky i studenty: Nevěděla jsem, co mě čeká
Foto: Magistrát hl. m. Prahy
Popisek: Primátorka Prahy Adriana Krnáčová vítá prvňáčky.

„Pamatuji si, když mě maminka vedla poprvé do školy, nevěděla jsem, co mě čeká. Pevně doufám, že si školu oblíbíte a že si tu mezi úkoly a učením najdete i kamarády. Škola je někdy náročná, ale je také krásná, a proto vám přeji hodně štěstí,“ řekla prvňáčkům primátorka v doprovodu ředitele školy Oty Bažanta. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

22:33 Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…