Prokop (ANO): Další z „truců“ Hnutí Pro(ti) Praze 11 vrhá špatný stín i na KDU-ČSL

22.01.2017 13:04

Na zastupitelstvu MČ Prahy dne 19.1.2017 zase předvedli členové Hnutí Pro(ti) Praze 11 svoje typické chování. Jejich motto by se dalo vyjádřit jako „Když nebude po našem, nebude nic“.

Prokop (ANO): Další z „truců“ Hnutí Pro(ti) Praze 11 vrhá špatný stín i na KDU-ČSL
Foto: ANO 2011
Popisek: Ondřej Prokop, radní Prahy 11 za hnutí ANO 2011

To, že se jejich členové chovají jako malí caparti na pískovišti, kterým někdo sebral bábovičky, jsme si už asi zvykli. To, že členové HPP11 trucují při jednání tvrdošíjným hlasováním proti běžným a rutinním materiálům zastupitelstva (které jsou ku prospěchu občanů Prahy 11), si však zvykám opravdu těžko. Jistě si pamatujete to, jak členové HPP11 odmítli dotaci pro Thomayerovu nemocnici nebo to jak odmítli přidělit dotace pro sportující děti na Jižním Městě. Ale to, že paní Řivnáčová jako členka dozorčí rady Jihoměstské sociální, a.s. nehlasovala pro přidělení dotace pro společnost ve které působí už hraničí s opravdu dobrými mravy a myslím si, že i s výkonem její smlouvy v této společnosti.

Na buranské chování některých členů kandidátky HPP11 jsme už celkem zvyklí. Není výjimkou, kdy si třeba pan Heřman vezme půl litr piva na jednání zastupitelstva a sedne si s ním na zem přímo doprostřed místnosti. Zastupitel Štyler zase tvrdí na mikrofon jak bude na jednání zastupitelstev chodit ozbrojen a paní Zdeňková nemá nic lepšího na práci než řešit půl hodiny, že někdo údajně v průběhu jednání fotí její pozadí. Už nás těžko může něco opravdu hodně překvapit. Mě však děsí, že ta „nemoc HPP11“ je schopna infikovat už i tak silnou a etablovanou stranu s tradicí jako je KDU-ČSL. Paní Řivnáčová totiž není členem HPP11, je členkou strany KDU-ČSL a na kandidátce HPP11 pouze kandidovala v koalici za KDU-ČSL.

Jak se tváří vedení strany KDU-ČSL na chování svého člena v zastupitelstvu Prahy 11, kdy jejich členka paní Řivnáčová nehlasuje pro dotaci společnosti ve které sama sedí? Notabene pro společnost Jihoměstská sociální, a.s., která se stará o ty nejvíce potřebné z Jižního Města? Copak KDU-ČSL nezajímají sociálně potřební?

Níže obrázek z hlasování a aktuální výpis z obchodního rejstříku Jihoměstské sociální , a.s.

Převzato z profilu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zdechovský (KDU-ČSL): Vyšší zdanění nemovitostí? Rozhodně ne

22:02 Zdechovský (KDU-ČSL): Vyšší zdanění nemovitostí? Rozhodně ne

Komentář na facebookovém profilu k bydlení pro mladé.