Putnová (TOP 09): Byla jsem poslankyní, netajím to a nestydím se za svoji práci

28.09.2013 22:20 | Zprávy

V článku Lidových novin z 24.9. se uvádí, že se bývalí poslanci nehlásí ke svému bývalému mandátu a na kandidátkách uvádějí raději jiná povolání.

Putnová (TOP 09): Byla jsem poslankyní, netajím to a nestydím se za svoji práci
Foto: top09.cz
Popisek: Poslankyně TOP 09 Anna Putnová

Byla jsem  jmenována mezi těmi, kteří tají  své angažmá v Parlamentu. Byla jsem poslankyní, netajím to a nestydím se za svoji práci v Parlamentu, naopak. Jak ale chcete uvádět povolání poslance, které v současné době neexistuje? Má kandidátní listina u jmen kandidátů obsahovat minulá povolání? Exposlankyně, exděkanka, exproděkanka, exstudentka? To by si volič snad musel dát něco na ex.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Anna Putnová - profil

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

ÚSTAVA

Co přesně byste na Ústavě změnil? A ještě podle vás zřejmě volí lidé do senátu špatně, ale jak je podle vás možné, že ve volbách do sněmovny volí jinak? Protože tam má ANO většinu poslanců, zatímco v senátu je vás za ANO jen hrstka.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD) Za vlády Petra Fialy rodiny strádají

11:02 Vích (SPD) Za vlády Petra Fialy rodiny strádají

Napravit sociální situaci rodin s dětmi i samoživitelek s dětmi bude těžké, ale pustíme se do toho. …