Rajchl (PRO): Vítku, prosím tě, nepiš o věcech, kterým nerozumíš

29.01.2025 8:19 | Monitoring

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na tweet ministra vnitra Víta Rakušana, který v Den památky obětí holocaustu použil dílo antisemitského autora, připodobňující Elona Muska k Hitlerovi

Rajchl (PRO): Vítku, prosím tě, nepiš o věcech, kterým nerozumíš
Foto: Repro: YouTube
Popisek: Jindřich Rajchl (PRO) v pořadu Zákony bohatství (26. října 2024)

Počin Víta Rakušana, jenž v Den památky obětí holocaustu tweetl dílo otevřeně antisemitského autora, připodobňující Elona Muska k Hitlerovi, čímž dokázal jedním vrzem nakrknout USA i Izrael, lze okomentovat asi jedině paralelou klasického Cimrmanova citátu:

Vítku, prosím tě, nepiš o věcech, kterým nerozumíš, a pokud možno nepiš vůbec.

Česká republika je díky těmto packalům první zemí v historii, která dokázala dostat své vztahy na bod mrazu s USA, Ruskem, Čínou i Izraelem současně. To je tak unikátní břídilství, že by snad stálo za zápis do Guinnessovy knihy rekordů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Rakušan se jen ztrapnil, protože ničemu nerozumí, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusesathene , 29.01.2025 8:38:36
Musk ruku vedl od srdce do široka, Hitler prostě nahoru

|  6 |  0

Další články z rubriky

Prokšanová (KSČM): Chceme vzdělávání bez sociálních bariér

6:03 Prokšanová (KSČM): Chceme vzdělávání bez sociálních bariér

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návrhu postupného útlumu víceletých gymnázií