Rajchl (Trikolora): Prolhané vakcíny

28.10.2021 7:29 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k očkování proti covidu.

Rajchl (Trikolora): Prolhané vakcíny
Foto: archiv J. Rajchl
Popisek: Advokát Jindřich Rajchl.

Nejsem lékař. Ale co mi vždycky docela šlo, je analýza dat a z ní vyplývající syntéza závěrů.

V níže uvedené tabulce (covidové statistiky za posledních 7 dní v ČR - zdroj ZDE), nalezneme hned několik velmi zajímavých informací.

Tou první, kterou snad ani nelze přehlédnout, je skutečnost, že pan ministr Vojtěch lže, když tvrdí, že na covid umírají téměř výhradně jen neočkovaní. Opak je pravdou - cca 53% úmrtí za posledních 7 dní připadá na plně očkované pacienty.

Nyní však k tomu, co už člověk musí vyčíst mezi řádky. Když porovnáte procento hospitalizací z celkového počtu nakažených (správně by mělo být pozitivně testovaných), tak zjistíte, že toto procento je v podstatě dvakrát vyšší mezi očkovanými (5,67%) než mezi neočkovanými (2,9%).

Z toho vyplývají 3 možné závěry:
a) očkování zvyšuje pravděpodobnost hospitalizace o 100%.
b) díky tomu, že se očkovaní testují s mnohem nižší četností než neočkovaní, tak nám tady pobíhají desetitisíce očkovaných lidí, kteří vesele roznášejí virus kolem sebe, neboť mají přístup všude bez nutnosti jakéhokoliv testu a ani po kontaktu s pozitivně testovaným nemusí do karantény
c) pokud by platilo, že vakcíny mají účinnost 94 %, pak by těch očkovaných pobíhajících s virem v těle kolem nás musely být statisíce až miliony

Ač rozhodně nejsem slepým důvěřivcem ve spásnou moc vakcín, tak se mi variantě a) nechce úplně věřit. Alespoň ne prozatím, než se naplno projeví efekt A.D.E. Tudíž za nejpravděpodobnější variantu považuji kombinaci bodu b) a c). Tedy vakcíny v žádném případě ani náznakem nedosahuje účinnosti 94 %, jak bylo opakovaně deklarováno jejich výrobci, a těch "nakažených" očkovaných kolem nás pobíhají skutečně "jen" desetitisíce. Nicméně tím, že mají naprosto minimální povinnost se testovat, tak se skutečně stali oněmi superpřenašeči, jak o tom referovala média v USA už někdy v červenci.

Sečteno a podtrženo do jedné věty - vakcíny ani zdaleka nedosahují účinnosti 94 %, jak nás blamují výrobci, a riziko, že chytnete covid od očkovaného je momentálně výrazně vyšší, než že jej chytnete od neočkovaného.

A samozřejmě je pak zcela jasné, že ani kdybychom dosáhli proočkovanosti 100 %, tak se žádná Tečka konat nebude. To už je ale myslím všem lidem používajícím alespoň 5 % kapacity svého mozku jasné už několik měsíců.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

22:24 Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

Komentář na facebookovém profilu k rozšíření možnosti čerpání rodičovského příspěvku