Přípravu postupu pro parlamentní volby 2021 bereme velmi vážně a rozhodně nesedíme se založenýma rukama, jak to třeba navenek může vypadat. Jsem si vědom odpovědnosti, které nynější opoziční demokratické strany mají vůči této zemi a vůči zachování demokracie, ve které žijeme.
Jako STAN si uvědomujeme, že své svobody můžeme ztrácet postupně, nenápadně, téměř bez povšimnutí. Vidíme to na příkladu některých zemí kolem nás.
Zcela souladu s výzvou spolku „Milion chvilek pro demokracii“ hodláme do roka a do dne, tedy do letošního listopadu, přijít se vizí pro postup v parlamentních volbách 2021.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.


