Rokytka (KSČM): Poslední národohospodář ČSSD byl vyakčněn

21.02.2017 8:34 | Zprávy
autor: PV

Zákeřný a nevyzpytatelný Sobotka dává nejraději rány do vlastních řad.

Rokytka (KSČM): Poslední národohospodář ČSSD byl vyakčněn
Foto: red
Popisek: Milan Rokytka

Po úmrtí Jiřího Havla poslední "ekonomický mohykán" mezi zmatenými "hate free genderovými oranžgutány" s fluidní politickou i sexuální identitou padl a ČSSD se stává definitivně pro klasické levicové humanisty zcela nevolitelnou stranou.

Leccos o Sobotkově  vztahu k osobnostem z vlastních řad napovědělo už nevkusné vyakčnění Marcela Chládka, ale brutální vyhození Jana Mládka, bývalého prognostika s obrovským přehledem o politické ekonomii pár měsíců před volbami, ukázalo "novou levici" v plné nahotě - podrazy, veletoče a rychlokvašená nekompetentnost vítězí nad odborností.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vláda

Chápu vás dobře, že vy hodnotíte líp novou vládu než tu předchozí? A jelikož to není poprvé, co se stavíte na stranu ANO, neuvažujete, že byste změnil politický dres?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ševčík (SPD): Politický ústupek rozvědčíkovi na Hradě

18:09 Ševčík (SPD): Politický ústupek rozvědčíkovi na Hradě

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na prezidentovo odmítnutí kandidáta Motoristů na minist…