Rozvoral (SPD): Alkoholem ovlivněná novinářská žumpa se zase projevila

26. 10. 2015 10:33

Pravomocně odsouzený novinářský povaleč za řízení automobilu pod vlivem alkoholu a v těžké opilosti se svou bulvární novinařinou naváží do poslance Parlamentu České republiky Tomio Okamury.

Rozvoral (SPD): Alkoholem ovlivněná novinářská žumpa se zase projevila
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Jeho plytký článek na Svobodném fóru, kde srovnává Okamuru s Hitlerem a jeho chování nazývá učebnicovým příkladem fašistického populismu, kdy nezapomněl dodat něco o extremismu, politických zločincích a manipulátorech je ukázka bulvární novinářské žumpy se vším všudy.

Novinář, který vystřídal několik vydavatelství a který se ve své době paktoval s řadou vlivných politiků z ODS, nám káže, že je vlastně vlastenectví moderní verzí fašismu. Je to ta pravá ukázka vymývání mozků pomocí mainstreamu neboli hlavního proudu a potlačování vlasteneckého chování, které není v módě a proto jsou vlastenci divní a musí být nekompromisně kritizováni. Podle těchto lidí je moderní vše, co pochází ze Západu a opovrhují vším, co pochází z Východu.

Chtěl bych tímto té novinářské lůze vzkázat, že na rozdíl od něho a dalších takto smýšlejících lidí jsme my vlastenci hrdí na to, že jsme Češi a to, že si nepřejeme, aby u nás zakořenila netolerantní a velice násilná islámská ideologie neuznávající svobodu a demokracii zcela určitě ještě neznamená, že bychom k jiným zemím a národům neměli úctu. Jsme samozřejmě na dálku k muslimům nějakým způsobem tolerantní (víme totiž, že všichni nemohou za to, že jsou v islámu od malička vychováváni) a to i přes to, že islámskou ideologii neuznáváme, ale netahejme je k nám domů!

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Turecko páchá genocidu a vraždí v Sýrii

10:08 Vích (SPD): Turecko páchá genocidu a vraždí v Sýrii

Jednoznačně odsuzuji invazi Turecka na svrchovaném území Syrské arabské republiky. Agrese je namířen…