Rozvoral (SPD): Ano, islám povoluje pod rouškou manželství pedofilii!

18. 2. 2016 10:44

Tato středověká, nenávistná, netolerantní, zvrácená a velice násilná islámská ideologie opravdu povoluje pedofilii na malých dívkách a to pod rouškou manželství.

Rozvoral (SPD): Ano, islám povoluje pod rouškou manželství pedofilii!
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral
reklama
Píše o tom internetový server Breitbart, který informuje o snahách dánské vlády oddělovat po příjezdu do země nevěsty v dětském věku od jejich muslimských manželů. Do Dánska přichází mnoho muslimských párů, kde je manželka mladší patnácti let a doposud to dánské úřady tiše tolerovaly. Dokonce nejméně v jednom případě umožnily úřady dospělému muži vidět svou těhotnou nezletilou manželku pod dohledem. Ano čtete dobře – těhotnou. Podle dostupných údajů se v Dánských azylových centrech nachází osm vdaných manželek v nezletilém věku, které jsou navíc těhotné či již porodily.

S tím chce ministryně pro migraci skoncovat a to i přes postoj imána Oussamy El-Saadiho z mešity v Aarhusu, který vyzval vládu, aby zákony ohledně uzavírání sňatků přizpůsobila potřebám imigrantů. Tento imán v rozhovoru pro deník Metroxpress přímo mimo jiné řekl: „Ti lidé jsou sezdáni a i když je muž mnohdy dvakrát tak starý jako manželka, tak prostě tvoří rodinu. Měli bychom brát v potaz, že se jedná o jinou kulturu. Nemůžeme přeci zničit existující rodinný život.“

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/02/11/imam-hits-out-at-danish-government-after-plan-to-rescue-child-bridge-migrants-its-part-of-our-culture/

Toto je neskutečné potvrzení toho o čem nikdo moc nepíše nebo nesmí psát. I já už jsem byl jednou vyzván, abych upravil text svého článku, kde jsem o prznění malých dětí, tedy o normálním islámském zvyku středověké ideologie psal. A nejde jen o pedofilii, ale i o fyzické poškozování dětí třeba za krádeže. Je potřeba o tom psát, aby se lidé dozvídali všechny informace, které souvisí s řízenou islamizací Evropy a aby si na to udělali svůj vlastní názor.

Není divu, že jde i v tomto pro nás zvráceném případě o normální islámský zvyk. Vždyť i jejich vzor a poslední prorok islámu Mohamed, který je muslimy považován za poslední krok zjevování se podle většiny hadíthů oženil se svou nejoblíbenější manželkou Áišou, když jí bylo šest let a manželství bylo konzumováno (došlo k pohlavnímu styku) v jejích devíti letech. Takže i zde je velice dobře vidět, že islám pod rouškou manželství povoluje sexuální prznění malých dívek. 

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Starosta Jiraský: Vztahy a lidi jsou teď důležitější než majetek a peníze

22:41 Starosta Jiraský: Vztahy a lidi jsou teď důležitější než majetek a peníze

Poděkování starosty Františka Jiraského obyvatelům Vysokého Mýta.