Rozvoral (SPD): Imigranti mohou v Německu beztrestně páchat trestné činy

01.02.2016 10:40

Kapitulace německé policie v praxi. Zjistilo se totiž, že policisté v Kielu dostali rozkaz, podle kterého nesmí imigranty, již se dopustili trestného činu, stíhat!

Rozvoral (SPD): Imigranti mohou v Německu beztrestně páchat trestné činy
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Ano, čtete dobře. O tomto skandálu informoval německý deník Bild, který odkazuje na dokument pocházející z října 2015. Uvádí se v něm, že pokud se imigrant dopustí například krádeže nebo poškození cizí věci, takže méně závažného zločinu, nesmí ho policie stíhat. Je to proto, že určení identity pachatele bývá dosti často neúspěšné a je příliš nákladné. Policisté měli buď případ vyřešit do dvanácti hodin, nebo již podezřelé imigranty dále nepronásledovat.

V policejním textu, který má údajně Bild k dispozici, stojí následující: „Proces zjišťování totožnosti osob nebo identifikace jinými prostředky pro nepřiměřenost a z reálných důvodů (identita nemůže být ve stanoveném čase zjištěna a vyplnění protokolu by bylo nemožné) u drobných/nezávažných deliktů (krádeže v obchodě/poškození cizí věci) odpadá.“

Do budoucna to samozřejmě nevěstí nic dobrého a až budou postupně imigranti zjišťovat, že se jim za takovouto trestnou činnost vlastně nemůže nic stát, vezmou většinu německých obchodů útokem a všem obchodníkům, majitelům obchodů a v neposlední řadě i policistům se jen vysmějí. Zdravý selský rozum nechápe, kam až může pach ropy, zbrojařská lobby a bankovní lichva zajít.

Je to pozitivní diskriminace v plném proudu způsobená z důvodu proimigrační politiky roztažených rukou paní Angely a neschopnosti až možné zainteresovanosti evropských politiků řešit tuto krizi ihned na začátku, nekompromisně a se vší důsledností.

Toto šokující zjištění nám opět jako již po několikáté dává další důkaz o tom, že veškeré to imigrační šílenství je vlastně velice dobře řízená invaze islamismu do Evropy, která je i výborně finančně zabezpečená právě tím pachem ropy, zbrojařskou lobby a bankovní lichvou. 

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Hüner ocenil mladé vědce

22:40 Ministr Hüner ocenil mladé vědce

Pod tradiční záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu se konal jubilejní dvacátý ročník vědecké sout…