Rozvoral (SPD): Islámská netolerantní ideologie v naší zemi zakořenit nesmí

05.11.2015 9:10

Tato netolerantní ideologie vyznávající násilí, zvrácené zvyky a prznění malých dětí nesmí v žádném případě v naší vlasti zapustit kořeny a jsem rád, že drtivá většina občanů České republiky to vnímá stejně jako já.

Rozvoral (SPD): Islámská netolerantní ideologie v naší zemi zakořenit nesmí
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral
reklama

Ještě nedávno jsem si myslel, že se do Evropy všichni ti islám preferující pokrytci neuznávající toleranci, svobodu a demokracii řítí za ekonomicky lepším životem i přes to, že evropské kulturní a duchovní zvyky neuznávají, ale postupem času přicházím na to, že je to úplně jinak. Nejde jim o to, aby se měli lépe, jelikož pracovat nikdy nebudou, nejsou k tomu totiž vychováváni. Vše je tak trochu jinak. Jsou sem ve jménu džihádu řízeně vysláni, aby usilovali o rozšiřování islámu ve světě. Mají za úkol postupnými kroky proniknout a integrovat se do naší evropské společnosti a v následném období v co největší míře plodit děti a vštěpovat jim, že pouze právo šaría je to nejlepší, co může být.

Podle chování většiny vládnoucích evropských politiků už je také více než jasné, že je to všechno velice dobře financováno, jelikož není možné stále prosazovat rozhodnutí, která jsou namířená proti drtivé většině obyvatel Evropy. Straší mě to, že podle zjištění amerického think tanku Gatestone Institute přišlo jen do Německa za prvních osm měsíců roku 2015 bezmála půl milionu imigrantů. Nejméně 80% z nich jsou muslimové a 72 % tvoří muži. Alarmující je, že ve věkové skupině 18 až 25 let tvoří muži dokonce 78%. Husí kůže mi naskakuje i z toho, že Úřad Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) očekává, že letos i příští rok do Evropy připluje přes Středozemní moře vždy kolem 700.000 imigrantů. Předchozí odhady hovořily dohromady o 850.000 imigrantech za oba roky, takže je to téměř dvojnásobek a to se ještě předpokládá, že by ty počty příchodů mohly být v roce 2016 ještě větší.

Na těchto číslech je vidět, že veškeré to multikulturní šílenství a snaha o integraci islámu do Evropy jsou cílené a pokud se nezachováme tak, jako premiér Maďarska Viktor Orbán nebo slovenský premiér Robert Fico nečeká naše potomky nic jiného než „Alláhu akbar“, neboli Alláh je veliký. Za žádnou cenu to nesmíme dopustit a musíme se snažit tomu všemi dostupnými demokratickými principy zabránit!!! 

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rakušan (STAN): Prezidenti okolních států se vyjadřují a Hrad mlčí. To opravdu není normální

16:47 Rakušan (STAN): Prezidenti okolních států se vyjadřují a Hrad mlčí. To opravdu není normální

Sněmovna musí odmítnout útok ruských tajných služeb na území ČR. Vyzýváme vládu ke snížení počtu rus…