Rozvoral (SPD): Multikulturní ministr Daniel Herman si nevidí do úst!

22.12.2016 16:37

Pan Herman si myslí, že nás mohou zachránit pouze imigranti, což je jeho již několikáté selhání ve funkci ministra!

Rozvoral (SPD): Multikulturní ministr Daniel Herman si nevidí do úst!
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Sdělil to v rozhovoru pro časopis Týden s tím, že je nutné zasazovat se o to, aby nebyl evropský projekt míru a svobody ohrožen všudypřítomným populismem a krátkozrakými národními zájmy. Dále ještě mimo jiné dodal: „Jsem zastáncem jednoty v mnohosti. To je ta rozkvetlá bohatá zahrada, smíšený les, ne monokultura. A jestliže chceme povyšovat nějaký zájem nad ostatní a proti nim, je to špatně.“

Řekl to v den, kdy byl v tureckém hlavním městě Ankaře na vernisáži výstavy zastřelen střelbou do zad ruský velvyslanec islámským útočníkem s výkřikem: „Plníme rozkazy džihádu“. V ten samý den na vánočních trzích v Berlíně vraždili islámští teroristé, když vjeli nákladním vozidlem do davu a zanechali po sobě několik nevinných obětí a další desítky zranili. A aby toho nebylo málo, tak v islámském centru největšího švýcarského města Curychu se střílelo a zraněni byli tři lidé.  

Za takovou rozkvetlou bohatou zahradu a smíšený les opravdu pěkně děkuji a nechci pane Hermane! My, kteří to myslíme s Evropou opravdu vážně, jsme se nikdy proti nim, jak Vy říkáte, nepovyšovali a naším zájmem je a uděláme pro to maximum, abychom za žádnou cenu v České republice nedovolili šíření netolerantní, nenávistné, velice násilné, nedemokratické a ženami opovrhující islámské ideologie. Tato ideologie schovávající se za náboženství totiž ohrožuje naší tradiční svobodu, demokracii a kulturu a Vaše zmatené přesvědčení o multikulturalismu nemůže nikdy v demokracii fungovat.

Cožpak opravdu chcete pane ministře, aby to islámské kulturní obohacení, které nazýváte rozkvetlou bohatou zahradou a smíšeným lesem páchalo teroristické útoky i u nás? Kdy si již konečně uvědomíte, že plácáte nesmysly a že si nevidíte do úst?

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Niedermayer (TOP 09): Doufám, že nás s Čínou nečeká další deja vu...

22:02 Niedermayer (TOP 09): Doufám, že nás s Čínou nečeká další deja vu...

Komentář na facebookovém profilu k některým obchodním strategiím Číny.